"Poznáš Boha?"

14. 1. 2012 15:33
Rubrika: Nezařazené

 

Pokud se nám Bůh nedá poznat skrze naši vlastní niterní osobní zkušenost, nemůžeme ho opravdu znát. Většina z nás ví o Bohu, ale to je dost odlišné od "poznání Boha". My učíme o Bohu skrze službu církve, náboženství, nedělní školy, dětské besídky, aktivity mladých, chvály atp. a mnoho lidí se zastaví v jejich hledání, tázání se po Bohu v tomto bodě. Jedna věc je ale představit někoho někomu, druhá znát toho druhého osobně a do hloubky.

Modlitba na den -

Pane, Ty jsi opravdu dobrý pastýř, který vede své ovce každý den. Pomoz mi milovat a poznávat Tě hlouběji, tak aby i ostaní mohli spočinout v Tvém náručí. 

Převzato z -

http://www.billygraham.org/dailydevotion.asp?ArticleID=7141

 

Unless God is revealed to us through personal experience, we can never really know God. Most of us know about God, but that is quite different from knowing God. We learn about God through the agencies of the church, the Sunday school, the youth activities, the worship services. Many people stop in their quest for God at this point. It is one thing to be introduced to a person, but quite another thing to know him personally.

PRAYER FOR THE DAY

Lord, You are, indeed, the good Shepherd, who leads me each day. Help me to love and know You more deeply so that others may be drawn into Your fold.

Zobrazeno 825×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio